Lenci darčekové predmety

Urobte radosť ľuďom na ktorých vám záleží

 

V našich vínotékach, v Sásovej a Podlaviciach ponúkame veľa darčekových predmetov vhodných takmer pre každú vekovú kategóriu. Aj keď sa venujeme predovšetkým predaju vína, množstvo darčekov je tak trochu „z iného súdka“.

Ideálny darček pre kohokoľvek môže byť vyšívaná osuška alebo uterák s menom alebo vtipným nápisom. Evergeenom sú maľované fľaše s číslami výročia, ktoré sa často stanú u obdarovaného dekoráciou interiéru.

Darčekové predmety

Chcete darovať niečo originálne?

Čo by ste povedali na tričko s vlastným textom? Samozrejme, treba ho potlačiť a na to potrebujeme min. 5 pracovných dní. Myslite  prosím, na to. Prekvapenie a radosť však budú stáť za to.

Torta nemusí byť len z čokolády. Môže byť aj z piva a verte, že bude originálnym darčekovým predmetom pre manžela, kolegu, alebo niekoho kto má pivo rád.

Neviete aký darčekový predmet vybrať?

Vsaďte na istotu. Máme osvedčené darčeky, ktoré nie sú drahé a vždy potešia. Napríklad značkový alkohol, tabakové výrobky (cigary, tabak, papieriky, dutinky, filtre), zapaľovače Clipper, darčekové balenia čajov (sypané a porciované), sezónne hity ako víno Sputnik, víno z Arónie, talianske dezerty alebo sladkosti, ktoré potešia nielen mladšie generácie.

Darčekové predmety Lenci

Príďte si vybrať najkrajší darček

Rudohorská 14, 974 11 Banská Bystrica

Otvorené každý deň 8.00-20.00 h, nedeľa 12.00-20.00 h
Mobil: 0940 644 582 Zobraziť na mape?